+421 918 439 714 +421 905 778 710

O nás

Spoločnosť SIGNUM Slovakia s.r.o. je špecializovaná stavebná firma zameraná na komplexné dodávky a montáže plochých striech, hydroizolácií technológiou fólií na báze mPVC a FPO, tepelných izolácií, klampiarskych prvkov a odkvapových systémov.

Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami v tomto segmente. Úspešne sme zrealizovali stovky plochých striech, vďaka čomu dokážeme naše práce realizovať na vysokej technickej úrovni. Rozumieme stavebnej fyzike a procesom prebiehajúcich v strešnom plášti, preto vieme správne posúdiť, navrhnúť a zrealizovať každý detail strechy. Technické know-how nám prináša úspech vo forme dlhodobých pevných vzťahov s partnermi našej firmy.

Naše realizácie zastrešujeme výhradne našimi pracovníkmi a vlastným strojovým parkom. Považujeme to za jedinú cestu k štandardne vysokej kvalite na každom projekte. Uvedomujeme si, že výkonnosť a odborné kompetencie našich pracovníkov tvoria základný kameň úspechu firmy.

Výsledná kvalita a životnosť stavebného diela výrazne závisí aj od použitých materiálov. Preferujeme priamy kontakt s renomovanými výrobcami materiálov resp. ich priamymi lokálnymi zástupcami.

Vyše 700.000 m2 úspešne zrealizovaných plochých striech nás radí medzi lídrov nášho segmentu. Budujeme stabilné a dlhoročné partnerstvá založené na princípoch odbornosti a dôveryhodnosti. Správnosť našej filozofie potvrdzuje aj naša výkonnosť, dynamika rastu a hospodárske výsledky. Vďaka týmto princípom a vďaka dôvere našich zákazníkov rastieme nepretržite od roku 2008.

decoration

Významné referencie

Euronics Jp Prologis 7 Tomra Vw Skoda Goodman Dunauto
Ďalšie referencie